12 nejčastějších témat regresní terapie
Kristina Eva Bělková

Stáhněte si ebook zdarma

12 nejčastějších témat regresní terapie

Zajímá Vás regresní terapie a nevíte, zda je metoda vhodná právě pro Vás?

Zajímá Vás, jaká témata se (nejen) v regresích nejvíce řeší?

Odpovědi najdete v mém eBooku. Spousta zajímavých informací a příkladů z praxe Vám pomohou ujasnit si, že právě Váš problém je řešitelný. 🙂

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Po otevření eBooku mě zahalila krásná energie, která mě provázela celou dobu, co jsem ho četla. V minulosti jsem podstoupila regresní terapii, a tak mě eBook oslovil. Co mě překvapilo je, že se regresí se dá odstranit kouření, nebo neplodnost. Ve své homeopatické praxi provázím i klientky, které právě neplodnost trápí, a určitě jim eBook doporučím. Moc se mně líbí a těším se na další poučné články a eBooky. Moc děkuji, skvěla práce. Přeji hezký den, s úctou Katarína Bestr, Zvířecí homeopat.
Katarína BestrZvířecí homeopatka
Tento eBook mě navnadil regresi vyzkoušet. Konečně mám lepší představu co očekávat, a na které oblasti ve svém životě se mohu regresí zaměřit. Jsem přesvědčená, že regrese je výborný a užitečný nástroj, jak bojovat se svými vnitřními démony a uzdravit svou duši 🙂
Lucie www.zijsvebali.cz
Tento eBook 12 nejčastějších témat regresivní terapie má pro mě takovou zvláštní energii. Pozitivní duše a zjištění a uklidnění že i z té největší "depky" se dá vyjít ven. Někdy si člověk musí projít troškou bolesti, ale jde to. Pro mě moc zajímavé téma hlavně sebelásky, kterou i já nyní v sobě hledám a snažím se projít změnou, aby moje duše našla klid. Opravdu zajímavé čtení. Moc se těším na další eBooky nebo knihy. Děkuji za hezké vysvětlení nálad, duší a strachů, které člověk v sobě může skrývat a nedokáže si je pojmenovat. 🙂
Markétawww.zitnikovamarketa.cz
V tomto ebooku jsem našla informace, jak konkrétně regrese může člověku pomoci. Jaké problémy se dají vyřešit a během čtení si uvědomíte, jak je všechno propojené se vším a že vyřešení jedné věci může vyřešit další. Získala jsem důvěru v Kristinu, jako v tu správnou průvodkyni na této cestě.
Martina Benáčkováwww.martinabenackova.cz
Děkuji Kristině za velmi citlivě a láskyplně napsaný ebook. Jsem přesvědčená, že může pomoci mnoha lidem, protože každý z nás se někdy v životě setkáváme s nějakou více či méně nepříjemnou událostí. A právě RT může v takových chvílích působit jako léčivý balzám jak na duši, tak na tělo. Velice oceňuji příklady z praxe, které ještě lépe vykreslují možnosti RT. Krásná práce!
Irena www.jsemkozoroh.cz
Moc děkuji za krásný e-book, přečetla jsem ho jedním dechem (a to hned dvakrát!). I když ke Kristince na regresní terapii docházím už asi 2 roky, v e-booku jsem se dozvěděla pár zajímavých věcí, které jsem ještě nevěděla. Třeba to, jak může regrese pomoci při problémech se závislostmi, úzkostmi nebo problémy s otěhotněním. Moc se mi také líbily příklady z praxe – i když se příklady týkaly témat, která nám jsou všem tak trochu blízká, každý příběh byl jedinečný a měl také své jedinečné řešení. A to se mi na regresní terapii moc líbí. Mně osobně regresní terapie pomáhá na cestě zpátky k sobě a zpátky do sebe, a za to jsem neskonale vděčná. Děkuji a těším se na příští regresi!
Darina Chmielováhttps://mandarium.webnode.cz
V tomto skvělém e-booku jsem našla opravdu zajímavé příběhy z regresní terapie. Sama jsem několik svých příběhů u Kristinky na regresi prožila, a proto vím, jak hluboce léčivá záležitost to je. Od začátku mě fascinovalo, jak je naše tělo moudré a nechá člověka prožít jen to, na co je v danou chvíli připraven. A že i zdánlivé prkotiny přínášejí obrovské AHA momenty. Tento e-book také potvrzuje, jak je důležité vedení zkušené terapeutky, což Kristina bezesporu je, která i právě tyto nuance dokáže podchytit a klienta tak dovést k pochopení a léčení.
Tereza Makúchová -Lektorka Angličtiny www.terezamakuchova.cz