Regrese do života mezi životy

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost se zajímavým, speciálním typem regresní terapie – Regrese do života mezi životy. Tato metoda je hodně jiná než ta klasická. A hned Vám povím v čem.

Smyslem takové cesty je dostat se do onoho prostoru, kam se duše dostávají po smrti. Předstoupit před radu, je-li to dovoleno, a radě podkládat otázky, které jsou předem domluvené a ta odpoví. Do tohoto stavu se člověk dostává přes, nejčastěji, poslední smrt. Nejedná se tedy o regresi, která by řešila traumata, ale řeší odpovědi na otázky.

Cestou se často nahlíží jen tak namátkově do minulých životů a můžou se díky tomu zachytit místa, která jsou potřeba vyčistit. Tedy témata do další terapie.

Mé putování nahoru

Když jsem se vydala na své první setkání s touto metodou, neměla jsem přílišná očekávání. Nemyslela jsem si, že by to snad bylo něco vybočujícího, přeci jenom v regresích jsem už slyšela a zažila ledacos.

Děláváme terapii na plán duše, do minulých životů, mám zkušenosti z šamanských cest a světů (horní, dolní, střední), meditací, atd.. A tak jsem neočekávala nic překvapujícího. Nu a ejhle, ono bylo. Nechápala jsem, jak rychle jsem se do ní dostala a jak to celé frčelo. Vlastně, skoro jakoby na to moje duše čekala.

Zlehka jsem tedy prosvištěla všechny zastávky, které jsou při této cestě typické a převibrovávání, které je její nedílnou součástí, jsem cítila jako velmi extrémní a silné.

Nečekané vibrace..

Cítila jsem, jak hmota v této realitě takové vibrace zkrátka nemůže zvládnout, že si jen tak naivně myslíme, co všechno tady zažíváme za propojenosti, ale když se byť jen trochu skutečně dotkneme této síly, náš mozek naprosto vypadne ze hry.

Silné vibrace

Věděla jsem, že vibrace, které prožívám, jsou jen zlomek toho jaké jsou a také jsem věděla, že není možné je fyzicky skutečně prožít. Nejde to, hmota to nezvládá. Pochopila jsem díky tomu stavy, které jsem párkrát zažila v meditaci a co zlehka ( a i tak je to pořádná síla) zažívám při meditaci na srdeční čakru.

U rady

Přes jednotlivé zastávky jsem se pak dostala k nejvyšší radě a tam pokládala své otázky, které ovšem ztratily svůj význam takřka ihned v okamžiku, kdy jsem se dostala na určitou úroveň. Ztratily důležitost, neb jsem už žádnou odpověď nepotřebovala, zkrátka jsem ji znala.

Při pokládání otázek jsem se hodně bavila, protože to, jak tady ten svět bereme strašně vážně a hlavně jak božství nahoře bereme strašně vážně, je vlastně jedna velká kopa humoru (omlouvám se, původně jsem chtěla napsat hnoje :-))) ). Pochopila jsem perfektní alegorii na vše, co tady zažíváme , a tou je – ZÁCHOD.

„Vždyť tam dole, to je vlastně jeden velký záchod. A stejně k němu můžeš přistupovat. Vše nepotřebné jednoduše spláchneš a přetransformuješ.“

Záchod.. jaký máte vy?

Ano, vážně. Celá ta velká moudrost o kterou se snažíme, krásně vystihuje záchod. Vysvětlit se to ale nedá, to se musí prožít a pochopit z nitra, ale při troše nacítění pochopení přijde samo. Dozvěděla jsem se spoustu dalších věcí, ale wecko 🙂 je asi nejhlavnější nosná myšlenka.

A co víc..

Také mi bylo řečeno, že se s radou a vyšším vědomím mohu propojit skrze splachovadlo u záchodu. Spláchnu a zvědomím se, napojím se (aneb, to nevymyslíš).

Nějak ale nejsem sto od té doby brát věci tak moc vážně, neb vše na co se podívám, je vlastně tak směšné a absurdní.

Hodně věcí mi pak ještě docvakávalo při cestě domů, v autě, kde mi hrál Daniel Landa své starší písně a co píseň to nějaké sdělení. Další podstatnou informací totiž bylo, že odpovědi na naše otázky jsou všude kolem nás.

Všude, kam se podíváme, je rada, jen je třeba naučit se je číst. Informací a prožitků jsem získala mnohem víc, ale nechci sdílet vše. Hlavně proto, abych zbytečně neovlivňovala ty z Vás, kteří na takovou regresi třeba ke mně někdy přijdou.

Nebuďme tak vážní, stejně jde jen o … Záchod. :-))) <3

Ale vážně, neberme se tak vážně.. :-)))

Život mi dal velký dar zkušenosti, díky které jsem rozvinula schopnost trpělivosti, vhledu a empatie. Postupem času jsem pochopila, že mou velkou vášní a láskou je pomoc lidem uzdravit jejich bolavou duši a k tomu mám několik nástrojů v podobě různých metod. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.